Virtualių demonstracijų
praktinis vadovas

ĮŽANGA

Daugelis virtualių demonstracinių renginių ypatybių yra panašios į pačiame ūkyje vykstančius demonstracinius renginius. Demonstraciniuose renginiuose apskritai daugiausia dėmesio skiriama inovacijų pristatymui ir jų supratimui veikiančiame ūkyje arba vietinėje aplinkoje, toks yra ir virtualių demonstracinių renginių tikslas. Jie taip pat turėtų būti grindžiami žinių keitimusi tarp ūkininkų arba tarp ūkininkų ir inovacijas siūlančių subjektų (konsultantų, tyrėjų, žaliavų tiekėjų...).

Panašiai kaip ir demonstraciniai renginiai ūkyje, virtualūs demonstraciniai renginiai gali būti įvairių formų, priklausomai nuo jų tikslų (pvz., žinių paskleidimo, patarimų ir sprendimų teikimo, bendro priemonių kūrimo, mokslinių tyrimų plėtojimo, ...). Platų virtualių demonstracinių renginių spektrą galima suskirstyti pagal dvi charakteristikas:

types of virtual demos

 

  • dalyvių skaičius: nuo mažiau nei 10 iki daugiau nei 200, atsižvelgiant į iš anksto nustatytus tikslus.
  • tarpusavio mokymosi intensyvumas: virtualių renginių tikslas gali būti kuo labiau padidinti ūkininkų (ir kitų suinteresuotųjų šalių) tarpusavio informacijos mainus ir užtikrinti aukštą tarpusavio mokymosi lygį arba kuo labiau padidinti informacijos ir naujovių sklaidą esant žemam tarpusavio sąveikos lygiui.

 

Virtualių demonstracijų projektavimo vadove daugiausia dėmesio skiriama virtualioms demonstracijoms, kurios vyksta iš anksto nustatytu laiku ir (virtualioje) erdvėje. Kadangi manome, kad tik taip galima užtikrinti gerus tarpusavio mainus tarp dalyvių.

Virtualių demonstracijų pavyzdžių rasite mūsų puslapyje "Įkvėpimas iš praktikos".

PARSISIŲSTI

  • Šiame virtualių demonstracijų projektavimo vadove pateikiami visi virtualios demonstracijos organizavimo veiksmai, įskaitant patarimus ir rekomendacijas.

atsisiųsti čia

  • Šiame dokumente pateikiama viskas, ką reikia žinoti norint sukurti gerą vaizdo įrašą: kokias medžiagas naudoti, scenarijaus rašymą, vaizdo įrašo publikavimą, ...

atsisiųsti čia

  • Atsisiųskite čia instrukcijas, kaip išbandyti virtualų ūkį savo „Android“ įrenginyje. Buvo sukurta imitacinė žaidimų platforma, reprezentuojanti tipišką mišrų ūkį Europoje. Platforma gali būti naudojama standartiniame staliniame arba nešiojamajame kompiuteryje arba naudojant „Android“ telefoną ir kartonines ausines, kad gautumėte įtraukiančių įspūdžių. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia

atsisiųsti čia